



Ryds 520 GTX -08 med Mercury F 60 ELPT -09
Annonsen uppdateras med nya bilder när vi har rekonderat båten.
Badstege, Bord, Bottenmålning, Brandsläckare, Dyna med ryggdyna akterbänk, Dynor samt ryggdynor på stolar, Eluttag 12V, Förpulpit, Hydraulstyrning, Knopmätare analog, Körkapell, Lanternor, Låsögla i fören, Motorlås, Mugghållare, Ny polerad, Securmark märkning båt & motor, Självlänsande, Sjökortsplotter Garmin 421 med sjökort västkusten, Varvräknare analog.
Längd: 5.18m
Bredd: 2.18m
Vikt: 530 + 120 = 650 kg
Godkänd för: 5 personer
Bränsletank: 2 x 25 liters
Pris: 129 000.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
| Dimensioner | 518 × 218 cm |
|---|---|
| Brand | RYDS |
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
| Engine Brand | Mercury |
| Engine Model | F60 ELPT |
| Engine HP | 60 hp |
| Engine Year | 2009 |
| Engine Hours | 0 |
| Fuel Type | Bensin |
| Boat Year | 2008 |
| Length | 518 cm |
| Width | 218 cm |
| Weight | 530 kg |
| Max People | 5 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
Begagnad
RYDS