


Buster X -22 med Yamaha F 70 AETL -22
Annonsen uppdateras med nya bilder när vi har rekonderat båten.
Akterkapell med integrerat kapellgarage, Aluminiumdurk, Badplattform sb med badstege, Bottenmålning, Brandsläckare, Dynsats akter med ryggdynor, Eluttag 12V, Förpulpit, Lanternor, Låsögla i fören, Motorlås, Securmark märkning motor, Sidoräcken akter, Självläns, Sjökortsplotter/Ekolod Q skärm 10” inkl.motordata, Startspärr Y-Cop, Ståstolar, USB uttag.
Längd: 5.35m
Bredd: 2.01m
Vikt: 480 + 120 = 600 kg
Godkänd för: 7 personer
Bränsletank: 100 liter
Motortimmar: 83 timmar
Motorn 3 års servad med impellerbyte.
Pris: 310 000.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
| Dimensioner | 535 × 201 cm |
|---|---|
| Brand | BUSTER |
| Engine Brand | Yamaha |
| Engine Model | F70AETL |
| Engine HP | 70 hp |
| Engine Year | 2022 |
| Engine Hours | 83 |
| Fuel Type | Bensin |
| Boat Year | 2022 |
| Length | 535 cm |
| Width | 201 cm |
| Weight | 480 kg |
| Max People | 7 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
Begagnad
BUSTER