


Linder 570 Arkip BR med Mercury F80 ELPT
STANDARDUTRUSTNING : Akterhyttkapell med kapellgarage, Ankarboxar 2 st, Badplattformar med badstege, Brandsläckare, Digitalt motorinstrument, Dynsats akter med ryggdynor, Dubbla styrpulpeter med vindskärmar, Dörr mellan pulpeter, Ellänspump med nivåvakt, Eluttag förarplats,Fast bränsletank 67 lit, Givarfäste ekolod uppfällbart, Godkänd låsögla i för & akter, Förpulpit, Hydraulstyrning, Lanternor Led, Låsögla i för & akter, Mugghållare, Rutbågar, Securmark märkning båt, Sidoräcken med hajfenor, Securmark märkning motor Yamaha, Självlänsande, Sjökortsplotter/Ekolod Garmin 92, Softfloordurk, Startspärr Y-Cop Yamaha, Stolsöverdrag, Ståstolar med fjädrande stolsstativ, USB uttag förarplats samt i handsfack, Vindrutetorkare sb.
Följande extra utrustning ingår i priset: Bottenmålning, Förtöjningspaket, Låspaket båt samt motorlås, Dynsats i fören, Sjökort till plotter.
Ordinarie pris: 532 100.-
Special: 509 900.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
| Dimensioner | 576 × 214 cm |
|---|---|
| Brand | LINDER |
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
| Engine Brand | Mercury |
| Engine Model | F80 ELPT |
| Engine HP | 80 hp |
| Engine Year | 2026 |
| Engine Hours | 0 |
| Fuel Type | Bensin |
| Boat Year | 2026 |
| Length | 576 cm |
| Width | 214 cm |
| Weight | 648 kg |
| Max People | 6 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
Fabriksny - utställning
LINDER