



Micore 68 CC R-Design med Mercury F150 Racing Vit -26
STANDARDUTRUSTNING: Badplattformar, Badstege, Boglampor Led, Brandsläckare, Bränsletank 93 liter, Digitalt motorinstrument, Durkbelysning Led, Dynsats för & akter, Ellänspump, Flipryggstöd på aktersoffan, Förpulpit, Hydraulstyrning, Lanternor, Låsögla godkänd, Mugghållare, Securmarkmärkning båt, Securmark märkning motor Yamaha, Självlänsande, Startspärr Y-Cop Yamaha, Styrpulpet & Sofföverdrag, Syrafast plåt i akterspegel, Ståstolar, USB uttag.
Följande extrautrustning ingår i priset: Bottenmålning, Förtöjningspaket, Låspaket båt samt motorlås, Bord, Evadurkmatta, Garmin 9" GPS med ekolod & sjökort, Stävstege samt R-Design dekalsats, stolar & dynor.
Längd: 6.91m
Bredd: 2.40m
Vikt: 940kg + motor
Godkänd för: 6 pers
Bränletank: 93 liter
Motor: 115 - 200 hk
Ordinarie pris: 677 400.-
Special: 629 000.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
| Dimensioner | 691 × 240 cm |
|---|---|
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
| Engine Brand | Mercury |
| Engine Model | 150 Racing Vit |
| Engine HP | 150 hp |
| Engine Year | 2026 |
| Engine Hours | 0 |
| Fuel Type | Bensin |
| Model | 68CC |
| Boat Year | 2026 |
| Length | 691 cm |
| Width | 240 cm |
| Weight | 940 kg |
| Max People | 6 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
Fabriksny - utställning