

Uttern S46 Exclusive -02 med Mercury F 50 ELPT -02
Annonsen uppdateras med nya bilder när vi har rekonderat båten.
Akterräcke, Badstege, Bottenmålning, Ekolod Humminbird Helix 5, Flaggstångsfäste, Förpulpit, Knopmätare analog, Lanternor, Låsögla i fören, Rutbåge, Självläns, Teaklaminatdurk, Varvräknare analog.
Längd: 4.58m
Bredd: 1.82m
Vikt: 340 + 112 = 452 kg
Godkänd för: 5 personer
Bränsletank: 25 liter
Pris: 89 000.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
| Dimensioner | 458 × 182 cm |
|---|---|
| Brand | UTTERN |
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
| Engine Brand | Mercury |
| Engine Model | F50 ELPT |
| Engine HP | 50 hp |
| Engine Year | 2002 |
| Engine Hours | 0 |
| Fuel Type | Bensin |
| Boat Year | 2002 |
| Length | 458 cm |
| Width | 182 cm |
| Weight | 340 kg |
| Max People | 5 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
Begagnad
UTTERN