


Grand 380 Black Edition med Yamaha F40 FETL -22
Annonsen uppdateras med nya bilder när vi har rekonderat båten.
Bottenmålning, Digitala motorinstrument, Dynsats för & akter, Elläsnpump, Lanternor, Låsögla i fören, Mugghållare, Seadeck, Securmark märkning motor, Självlänsande, Sjökortsplotter Garmin 72 med sjökort västkusten, Svartlackerat rostfritt, USB uttag, Startspärr Y-Cop, Vattenskidstång.
Längd: 3.60m
Bredd: 1.85m
Vikt: 180 + 98 = 278 kg
Godkänd för: 5 personer
Bränsletank: 55 liter
Motortimmar: 21 timmar
Pris: 189 000.-
Varmt välkommen in till Rodins Marin i Uddevalla, vi erbjuder finansiering via Swedbank.
OBS. Förmedlingsuppdrag, inga inbyten.
| Dimensioner | 360 × 186 cm |
|---|---|
| Brand | GRAND |
| Sale Rep | David Rodin, Hannes Lundgren, Peter Rodin |
| Engine Brand | Yamaha |
| Engine Model | F40 FETL |
| Engine HP | 40 hp |
| Engine Year | 2022 |
| Engine Hours | 21 |
| Fuel Type | Bensin |
| Boat Year | 2022 |
| Length | 360 cm |
| Width | 186 cm |
| Weight | 170 kg |
| Max People | 5 |
| Sleeps | 0 |
| Sleeps Extra | 0 |
| Boat Engine Type | Utombordare |
Begagnad
GRAND