Personal

Peter : Ägare/Försäljning

Peter

Ägare/Försäljning

Favoritbåt genom tiderna: Jeanneau 8.5 CC

Har jobbar på Rodins sedan: 1984

peter@rodinsmarin.se | 0522-99881
Magnus : Ägare/Försäljning

Magnus

Ägare/Försäljning

Favoritbåt genom tiderna: Infra 727 med Johnson GT300

Har jobbat på Rodins sedan: 1985

magnus@rodinsmarin.se / hunnebostrand@rodinsmarin.se | 0522-99882 / 0523-50330
Karl-Fredrik : Försäljning

Karl-Fredrik

Försäljning

Favoritbåt genom tiderna:

fredrik@rodinsmarin.se | 0522-94530
Daniel Högström : Försäljning

Daniel Högström

Försäljning

Har jobbat på Rodins sedan: 2017
Favoritbåt genom tiderna: Seawave 250PL

daniel@rodinsmarin.se | 0522-94534
David Rodin : Butik / Försäljning

David Rodin

Butik / Försäljning

Favorit båt genom tiderna: Ibiza 811

davidr@rodinsmarin.se | 0522-99883
Martin : Mekaniker

Martin

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Flygande Holländaren

Har jobbat på Rodins sedan: 2014 + sommaren 2013

martin@rodinsmarin.se |
Hannes Lundgren : Butikschef

Hannes Lundgren

Butikschef

 

 

hannes@rodinsmarin.se | 0522-99887
Håkan : Verkstadschef

Håkan

Verkstadschef

Favoritbåt genom tiderna: Windy Mistral

Har jobbat på Rodins sedan: 1988

hakan@rodinsmarin.se | 0522-99880
Christian : Mekaniker/Leveransansvarig

Christian

Mekaniker/Leveransansvarig

Favoritbåt genom tiderna: Glassbåt

Har jobbat på Rodins sedan: 1989

 

christian@rodinsmarin.se |
Göran : Mekaniker

Göran

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Sea Ray

Har jobbat på Rodins sedan: 1972

goran@rodinsmarin.se |
David : Mekaniker

David

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Yamato (Linder 460 Arkip)

Har jobbat på Rodins sedan: 2003

david@rodinsmarin.se |
Dennis : Mekaniker

Dennis

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Askeladden 16

Har jobbat på Rodins sedan: 2011

dennis@rodinsmarin.se |
Emil : Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Emil

Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Jobbat på Rodins sedan 2016

emils@rodinsmarin.se | 0523-50330
Vitalija : Kontor

Vitalija

Kontor

Favoritbåt genom tiderna: Sunseeker Predator 108

Har jobbat på Rodins sedan: 2014

vitalija@rodinsmarin.se | 0522-99888
Leif : Tidigare ägare. Numera pensionär

Leif

Tidigare ägare. Numera pensionär

Favoritbåt genom tiderna: Marex 32

Har jobbat på Rodins sedan: 1951

leif@rodinsmarin.se |
Alexander Segersten : Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Alexander Segersten

Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

alexander@rodinsmarin.se | 0523-50330
Viktor : Mekaniker

Viktor

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Four Winns med inombordare!

Jobbat på Rodins sedan: 2017

|
Lucas : Rekond

Lucas

Rekond

Favoritbåt genom tiderna: Delta 29

Jobbat på Rodins sedan: 2017

|