Personal

Peter : Ägare/Försäljning

Peter

Ägare/Försäljning

Favoritbåt genom tiderna: Jeanneau 8.5 CC

Har jobbar på Rodins sedan: 1984

peter@rodinsmarin.se | 0522-99881
Magnus : Ägare/Försäljning

Magnus

Ägare/Försäljning

Favoritbåt genom tiderna: Infra 727 med Johnson GT300

Har jobbat på Rodins sedan: 1985

magnus@rodinsmarin.se / hunnebostrand@rodinsmarin.se | 0522-99882 / 0523-50330
Karl-Fredrik : Säljare

Karl-Fredrik

Säljare

Favoritbåt genom tiderna: Terhi 445 C

fredrik@rodinsmarin.se | 0522-94530
Daniel Högström : Försäljning

Daniel Högström

Försäljning

Har jobbat på Rodins sedan: 2017

daniel@rodinsmarin.se | 0522-94534
David Rodin : Butik / Försäljning

David Rodin

Butik / Försäljning

Favorit båt genom tiderna: Princess V42

davidr@rodinsmarin.se | 0522-99883
Carl-Filip : Butik

Carl-Filip

Butik

Jobbat på Rodins sedan: 2015

Zodiac-expert!

butiken@rodinsmarin.se | 0522-99883
Martin : Butik

Martin

Butik

Favoritbåt genom tiderna: Flygande Holländaren

Har jobbat på Rodins sedan: 2014 + sommaren 2013

martin@rodinsmarin.se |
Hannes Lundgren : Butik

Hannes Lundgren

Butik

Har jobbat på Rodins sedan: 2016

Post ansvarig

butiken@rodinsmarin.se | 0522-99887
Håkan : Verkstadschef

Håkan

Verkstadschef

Favoritbåt genom tiderna: Windy Mistral

Har jobbat på Rodins sedan: 1988

hakan@rodinsmarin.se | 0522-99880
Christian : Mekaniker/Leveransansvarig

Christian

Mekaniker/Leveransansvarig

Favoritbåt genom tiderna: Glassbåt

Har jobbat på Rodins sedan: 1989

 

christian@rodinsmarin.se |
Göran : Mekaniker

Göran

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Sea Ray

Har jobbat på Rodins sedan: 1972

goran@rodinsmarin.se |
David : Mekaniker

David

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Yamato (Linder 460 Arkip)

Har jobbat på Rodins sedan: 2003

david@rodinsmarin.se |
Dennis : Mekaniker

Dennis

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Askeladden 16

Har jobbat på Rodins sedan: 2011

dennis@rodinsmarin.se |
Christer : Mekaniker

Christer

Mekaniker

Favoritbåt genom tiderna: Uttern D62 Special Edition med Verado 150

Har jobbat på Rodins sedan: 2013

christer@rodinsmarin.se |
Emil : Rekond/Bottenmålning

Emil

Rekond/Bottenmålning

Jobbat på Rodins sedan 2016

emil@rodinsmarin.se |
Robin : Rekond/Bottenmålningar

Robin

Rekond/Bottenmålningar

Favoritbåt genom tiderna: Maxi 77

Har jobbat på Rodins sedan: 2014

robin@rodinsmarin.se |
Emil : Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Emil

Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Jobbat på Rodins sedan 2016

emils@rodinsmarin.se | 0523-50330
Vitalija : Kontor

Vitalija

Kontor

Favoritbåt genom tiderna: Sunseeker Predator 108

Har jobbat på Rodins sedan: 2014

vitalija@rodinsmarin.se | 0522-99888
Leif : Tidigare ägare. Numera pensionär

Leif

Tidigare ägare. Numera pensionär

Favoritbåt genom tiderna: Marex 32

Har jobbat på Rodins sedan: 1951

leif@rodinsmarin.se |
Alexander Segersten : Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

Alexander Segersten

Mekaniker Rodins Marin Hunnebostrand

alexander@rodinsmarin.se | 0523-50330